Dalintis
Dramblių Šeima Sienos Meno Apdailos Kabliukai Kūrybos Kailio Drabužių Kablys Akrilo Pakaba Sieninio Laikiklio Patalpų Sienos Meno Dekoro
Kaina
€8.28 -17 %
€10.09
Prieinamumas Yra sandėlyje

Dramblių Šeima Sieninio laikiklio Išspręsti šią ant sienos jūsų prieangis ir tai įsitikinkite, kad patraukti dėmesį svečiai įvedimas, kuris bus pilnas šypsenų ir giria.Sienos kabliukas su akį traukiantis ženklas yra tai, ką tiesiog tobulas prieškambario.Tai vienas čia yra pagamintas iš geros kokybės juodo akrilo 3mm storio ir bus paskutinė prim būklės ilgą laiką.Jame yra penki kabliukai, pagaminti iš metalo.Naudoti šie kabliukai pakabinti raktus, paltai, diržas maišelius ar audinio maišeliuose.Taip pat išraižytas, tai įsitikinkite, kad sienos pritvirtinta ant gražūs.Šviesos svorio, tai sienos kabliukas yra lengva nustatyti.Taip pat galite nustatyti jį į savo kambarį, miegamąjį ar vonios zonoje.Tai gražus akcentas prie ežero, pateikti ir laukui dekoro, ir yra didelis, kaip housewarming dovana!Todėl, kad tai jūsų namus greičiau.Priemonės 11.8" pločio . 5 tvirtinimo skylės išgręžtos tvirtinimo. 5 Kabliukai įtraukti, bet montavimo techninės priemonės nėra įtrauktos.Atkreipkite dėmesį: rack valdyba yra rankų darbo iš 3mm, juodas liepų, NE geležies metalo.Bet vis dar pakankamai stipri parama apie 20 svarų (9 kg) svorio. Laukiame jūsų atsiliepimų!!!

Žymos: augalų sodinamoji, aukso pakaba, katė sodinamoji, Dramblys kablys, aukso pakaba, medinės, maišas rūbams, kailis stovas prie sienos, pakaba sienos, rankinės pakaba.

Medžiaga Mediena
dydis 30CM
Modelis GAH-080

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai